יותר ויותר גורדי שחקים מוקמים בעולם. חברת סקיי-סייבר שמה לה למטרה לקדם את בטיחותך ובטיחות יקירך, גם בקומות הגבוהות ביותר.

אנו יודעים כי הביטחון האישי שלך ושל משפחתך חשובים לך מכל, ושמחים להציע לכם מוכנות למצבי חירום ושקט נפשי מקסימלי

חברת סקיי-סייבר מחויבת לייצור ולשיווק מוצרים איכותיים ובטוחים ולשירות לקוחות ברמה גבוהה.
סקיי-סייבר נוסדה בשנת 2011 כמענה לצורך הגובר בפתרונות חילוץ והצלה עבור אנשים המתגוררים או עובדים בבניינים גבוהים. בשיתוף-פעולה עם מומחים, גורמים רשמיים במערכת הביטחון וארגוני כבאות ובטיחות מרחבי העולם, מפתחת החברה פתרונות חדשניים להצלת חיים.
מוצר-הדגל שלנו, תיק הסקיי-סייבר המכיל את המנגנון ירידה היחודי המוגן בפטנט עולמי, הוא הערכה האישית המתקדמת בעולם! לחילוץ עצמי מרבי-קומות. התיק ממלט מהבניין את המשתמש במהירות, ביעילות ובאופן אוטומטי, ללא סיוע חיצוני או הפעלת כוח, ומוריד אותו תוך שניות עד דקות אל קרקע בטוחה.
על פיתוח התיק שקד צוות בינלאומי בראשות תת-אלוף יעקב נקש, לשעבר ראש החטיבה הטכנולוגית של צה"ל, ובוב קיס, לשעבר ראש יחידת המחקר והפיתוח במחלקת הכבאות של ניו-יורק. התיק מותאם לתקן האמריקני למתקני מילוט ASTM-E2484 ונושא תקן של מכון התקנים הישראלי.
סקיי-סייבר היא חברת-בת של קבוצת ההשקעות והיזמות הישראלית-אמריקנית בסדנו. משרדינו ממוקמים בערים ירושלים וניו-יורק, ומתקני המחקר והפיתוח שלנו נמצאים בישראל.
סקיי-סייבר - ערכות לחילוץ עצמי מגובה